اوج پرواز

آخرسال تحصیلی دربیشتر روزنامه ها گوشه و کنار صفحات اصلی و گاهی هم فرعی

از این نوشته ها زیاد می بینیم :

 ((فرزند عزیزمان .... موفقیت تو را درکلاس اول دبستان تبریک می گوییم

پدرو مادر ،خواهر و برادر ،مادربزرگ و پدر بزرگ ،خاله و عمه ات))

همیشه این سوال برای من پیش می آید که

آیا راه از این نزدیک تر نبوده

که به یک کلاس اولی از طرف کسانی که با او دریک خانه زندگی می کنندتبریک گفت؟!!!

 

/ 15 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شمس الدین رجبی

سلام به نکته بسیار مهمی اشاره کرده اید ، که واقعا" قابل تامل است از دقت عمل ونکته سنجی خوب شما تشکر میکنم، امیدوارم راههای معقول ، جای این چنین بدعت های[لبخند][گل] نه چندان خوشایند را بگیرد ...

شرحه شرحه

دوست عزیز این بشر دوپا هر روزی باید سرش گرم کاری باشد. نباید زیاد جدی گرفت. به این نتیجه رسیده ام که باید مردم را آزاد گذاشت هرکاری که خوشحالشان می کند انجام دهند حتی اگر تبریک عمه و خاله و دایی و مادر شوهر دختر خاله ی پدر بزرگ شان برای موفقیت یک کلاس اولی باشد.[لبخند] بنده هم این اعیاد خجسته را به شما تبریک می گویم.

شبهای الموت

چقدر اینگونه نکات بیهوده و خنده دار زیاد است برای آنانکه تحلیلگر و اهل تفکر باشند. خیلی از پولدارها و با کلاسهای ما حرکاتی انجام می دهند که اگر کمی فکر کنیم می بینیم اکثر این مانورهای حسرت برانگیز بیانگر فقر درونی است و متاسفانه عده ای از ما این زرنگهای بازنده را الگوی خود قرار می دهیم و شیرینی زندگی خودمان را خرج حسرت خوردن زندگی آنها می کنیم.

آرامش کجاست؟(عقیل مصطفوی)

سلام پیشاپیش میلاد امام زمان (عج) رو به شما تبریک میگم. ای دل بشارت میدهم خوش روزگاری میرسد یا درد و غم طی میشود یا شهریاری میرسد ای منتظر غمگین مشو قدری تحمل بیشتر گردی به پاشد در افق گویی سواری میرسد آغاز امامت و ولایت حضرت بقیه الله اعظم امام زمان(عج)بر شما مبارک

شرحه شرحه

تصویر غاز در بطری هم شاید بدانید که بحثی است فلسفی . و نتیجه گیری من اینکه ما خود افکارمان را در محدوده ای تنگ زندانی می کنیم و به انها انقدر بال و پر می دهیم و بزرگ شان می کنیم تا سرانجام برای رهایی از شرشان هیچ راهی جز شکستن آن حصار و قید و بندهای خودساخته نیابیم. و چنین است عشق پرنده ی ای آزاد و رها !

جليل شعاع

آدم ها ناخواسته مدام از هم دور مي شن شايد شايد ارادتمند[گل]

مینا

بازم سلام دوست دیر آشنا[گل] آپم خانومی[چشمک]

مخبرالدوله

خب دیگه بعضیا دوس دارن اینجوری ابراز احساسات کنن شاید برای اونها قشنگ و با مفهوم باشه[سوال]