رویا

 

گاهی هم رویاهای ما ، رویا بمانند بهترست .

چه بسیار قدیمی های دوست داشتنی

که وقتی دست یافتنی می شوند

 فقط خاطره هارا نابود می کنند...

 

/ 13 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ارغــــوان

موافقم بانو ![گل]

میله بدون پرچم

سلام عالی بود...به شدت موافقم [تایید]

شمس الدین رجبی

سلام مهربان قلبی که به جستجوی رویاهایش برود هرگز رنج نخواهد کشید زیرا هر لحظه از این جستجو یک قدم نزدیک شدن به خدا و ابدیت است.

علی رشوند

سلام هیچ مسافری به سرزمین رویا دست خالی برنمی گردد.این خاصیت خوب رویاست همواره غنی و بخشنده پرفسور دنوشر

مهدی نادری نژاد

با سلام اگر رویا مبدل به آرزو شود قابل درک است؛ چرا که برایش تلاش میکنیم.

شرحه شرحه

با سلام و عرض ارادت[گل] دقیقا همین گونه است که می فرمائید. به همین دلیل است که من همواره از خدا می خواهم که با حکمت بالغه ی خود آنچه از خوبیها که در خیال دیار البشری نمی گنجد ، نصیب من و بندگان شایسته اش بگرداند.

صادقي

موجودات جهان، مانند جهان نبات و حيوان با هدايت تكوينى و در پرتو غرايز، به كمال خود مى‏رسند، ولى انسان با اين‏كه با دو قوه نيرومند به نام «فطرت» و غريزه و «عقل» و خرد مجهز است، نمى‏تواند از طريق اين دو ابزار به كمال مطلوب خود برسد و گواه آن تاريخ طولانى بشر است كه پيوسته در منجلاب انحراف از توحيد و معرفت حق دست و پا زده و هنوز هم متجاوز از يك ميليارد انسان با پرستش بت‏هاى گوناگون از جماد و حيوان دست به گريبان هستند. سلام با بحث نیاز به دین و ادامه نقد نظریه فلاسفه بروزم . لطفا با تأمل در مطلب بالا نظرتون رو راجع به نیاز به دین بنویسید. منتظر حضورتون هستم. [خداحافظ] http://dinpajoohan.ir/post/author/218558

عليرضا

هان گل من ! بهار را دریاب ! و گل امروز بلبل امروز آن که بگذشته است و پژمرده است حال یک خاک است بستر یک گل گل امروز خود بیاب ! بیاب !

سپیده صبح

شما بنویسید قطعا مخاطبم تمام دوستانی هستند که این مطلب رو میخونند منتظرم [لبخند]